KONST / Litografier / Färglitografi 12599493

nr 1259 9493

Bernard Buffet

(1928-1999), Frankrike

Färglitografi, Signerad i tryckplåt, Hamn. Motivet: 49x65

Bernard Buffet, fransk bildkonstnär född 1928, död 1999.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 3 juni 2019
kl 20:47:55

Bernard Buffet

Läs mer om Bernard Buffet